Консультації

Чи відчуваєте нездужання? Знижено імунітет? Втомилися від аптечних препаратів? Бажаєте використовувати натуральні препарати для відновлення та лікування?

Ви хочете дізнатися більше про природу свого організму та поняття, як підібрати дієту згідно своєї аюрведичної конституції, режим дня, придбати здорові звички?

Запишіться на консультацію!
Ми допоможемо оцінити ваш поточний стан та підберемо аюрведичні препарати, трави та спеції, щоб усунути поточні дисбаланси. Ви отримаєте індивідуальні рекомендації щодо харчування та способу життя.
Вартість консультації – 450 грн.

Записатись на консультацію ви зможете за телефоном +38 (050) 416 – 52 – 79


Індивідуальні консультації включають:

- визначення вашої природної конституції; - пракрити - за датою народження;

- рекомендації щодо харчування та способу життя, фізичного навантаження;

- Виявлення дисбалансів;

- поради щодо усунення дисбалансів, попередження захворювань;

- підбір аюрведичних препаратів, спецій та фіто зборів.

Основна консультація – 450 грн.

Повторна консультація – 250 грн. Проводиться через певний час після основної консультації коригування призначення.

Як відбуваються консультації?

Ми проводимо консультації віддалено, по скайпу або по телефону. Оформіть запит і після оплати, ми надішлемо вам опитувальник на e-mail. Важливо точно відповісти на запитання та переслати нам відповіді, і ваші фотографії – на повний зріст та окремо кисті рук із зовнішнього та внутрішнього боку. Протягом кількох днів ми підготуємо вам рекомендації, консультація по скайпу (телефону) триває протягом 1-1,5 години, і письмові рекомендації (2-3 стор.) надсилаються на пошту.

Що входить у рекомендації?

Рекомендації особисто для вас щодо режиму дня та харчування, способу життя, фізичного навантаження, а також список продуктів сприятливих та несприятливих для вас. За потреби будуть призначені препарати, трав'яні збори та спеції та розписаний їх прийом.

Скільки потрібно консультацій?

Можна пройти одну консультацію та дотримуватись рекомендацій. Але за досвідом ми рекомендуємо замовити 1 основну консультацію та 4 коригуючі з інтервалом на тиждень. Коригувальні консультації необхідні, щоб виключити звичні вам помилки у харчуванні та способі життя, і навіть щотижня проводяться коригування по препаратам, т.к. дія препаратів на організм не завжди однакова, тому ми робимо заміни. Таким чином ми будемо вести вас протягом 5 тижнів і досягнемо гарного результату.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре