Рекомендуємо
Категории
Відгуки про магазин Всі відгуки
5.0
Кілкість відгуків: 6
100%
0%
0%
0%
0%
Price
Quality product
Delivery
Store rating
Елена
2022-03-20 21:02:00
Спасибо! Делала покупки много раз! Препаратами и обслуживанием очень довольна!..
Марина
2022-02-24 21:02:00
Очень быстро связались, качественный товар, буду ещё брать хороший выбор бадов...
Иріна
2022-02-23 21:03:00
Все супер! Вчасно, доступно та якісно!..
showmore-icon

Індійські аюрведичні препарати купити в Україні

Аюрведа це давня наука про життя, про зцілення, про підтримання здорового та гармонійного способу життя. Ця система оздоровлення широко практикується в Індії протягом більш ніж 5000 років. Аюрведа використовує природні методи відновлення здоров'я: продукти харчування, препарати на основі рослинних та мінеральних інгредієнтів та м'які практики. Аюрведичні препарати діють організм людини м'яко, поступово, усуваючи не симптоми захворювання, а діючи причини захворювання.


В даний час безліч людей, крім традиційної медицини, все частіше звертаються до нетрадиційної медицини. Хоча термін нетрадиційної медицини можна оскаржити – так найчастіше називають стародавні системи оздоровлення, до них відносять і китайську медицину, яка в Китаї називається Традиційною Китайською Медицею – ТКМ та Аюрведу, яка теж традиційна для Індії. Останні кілька десятиліть знання стародавньої науки аюрведи стали доступні нам завдяки зусиллям чудових аюрведичних лікарів, таких як Діпак Чопра, Роберт Свобода, Васант Лад, Давид Фроулі, Ігор Вітров.


Аюрведа - це наука про збереження балансу між людиною та природою. Зберігати та підтримувати здоров'я та виліковувати хворого – ось цілі та завдання цієї науки. І що дуже важливо, профілактика, і лікування досягаються за допомогою природних засобів, аюрведичні препарати містять виключно натуральні інгредієнти рослинного та мінерального походження, що виключають токсичні речовини та хімічні добавки.


"Аюрведа для тебе" - це спеціалізований інтернет-магазин аюрведичних препаратів, в якому ви можете придбати за доступними цінами товари, вироблені безпосередньо в Індії. Ми постаралися зробити описи препаратів доступними та розташувати їх у каталозі так, щоб ви змогли легко знайти потрібні. В асортименті нашого каталогу представлені препарати виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи. Усі препарати мають новий термін придатності. У нашому магазині «Аюрведа для тебе» - ми будемо ділитися накопиченими знаннями, представляти вам найкращі аюрведичні засоби та рекомендації щодо їх застосування, допоможемо вам визначитися з вашою природною конституцією, а також виявити порушення, що спричиняють хворобу. За вашою заявкою ми зможемо проконсультувати вас щодо підбору лікарських засобів та необхідної дієти. Кожна людина унікальна і підбирати схему лікування або профілактики також необхідно індивідуально. Наші фахівці нададуть грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку. Окрім консультацій щодо препаратів, ми із задоволенням розповімо вам про правильне харчування та про важливість розпорядку дня, оскільки це є складовою аюрведичної терапії.


Як і коли слід використовувати аюрведичні засоби? Кожна хвороба вимагає адекватного та своєчасного лікування, тому що від цього залежить ваше здоров'я та життя. Чим менше часу та зусиль витрачає організм на боротьбу із хворобою, тим краще. Тому в гострих випадках, наприклад – напад апендициту, ниркові кольки тощо, часто найефективніша сучасна медицина. А ось із хронічними захворюваннями, з наслідками прийому хімічних препаратів, антибіотиків чудово впораються натуральні препарати, пропоновані аюрведою. Підвищення імунітету, очищення організму, відновлення травлення, зміцнення серцево-судинної системи, очищення та відновлення печінки, лікування суглобів, лікування нервової системи – ось далеко не повний перелік, з яким чудово справляються аюрведичні засоби.


Індійські препарати перевірені тисячолітнім досвідом, а також численними проведеннями сучасних науково-дослідних робіт.


У магазині "Аюрведа для тебе" широко представлені препарати: для зміцнення імунної системи "Чаванпраш" та інші расаяни; для здоров'я серця та судин «Арджуна», «Брахмі вати»; для жіночої та чоловічої репродуктивної системи «Шатаварі», «Ашваганда»; ниркові тоніки – «Сісталка», «Гокшура», для покращення пам'яті «Ментат», протизастудні «Махасударшан», «Сітопаладі», протидіабетичні «Діабтон плюс» та багато інших засобів для здоров'я.


У сучасному світі ми постійно відчуваємо тиск - стрес, несприятливе екологічне середовище, неправильне харчування, хвороби тощо. З кожним цим фактором ми втрачаємо якість життя і перестаємо радіти самому життю. Пам'ятайте, що це можна змінити доступними засобами Аюрведи.


І ми готові вам допомогти! З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"