Аюрведичні препарати

Аюрведичні препарати

Індійські Аюрведичні препарати купити в Україні

В інтернет магазині Аюрведа для тебе представлений широкий асортимент аюрведичних препаратів від провідних виробників Індії. У нас можна купити індійські ліки та бади Himalaya Herbals (Гімалаї Гербалс), Dabur (Дабур), Maharishi Ayurveda (Махаріш Аюрведа) та інших виробників. Це препарати виключно натурального походження, створені з цілющих трав та їх екстрактів, мінералів, меду та топленої олії.

Аюрведичні ліки з Індії використовуються для профілактики різних захворювань, підтримки та відновлення імунітету, лікування хронічних захворювань, догляду за обличчям, тілом та волоссям. Більшість рецептур препаратів були описані в стародавніх текстах - Чарака Самхіті, Сушруте Самхіті та пройшли багато років практичного застосування, що є гарантією їхньої дієвості та безпеки. Тут ви можете знайти ефективні препарати для підвищення імунітету, серцево-судинної системи, сечостатевої системи, нервової системи, опорно-рухової системи, проти гіпертонії, для схуднення та ін.

Одна з гострих проблем сучасної людини – емоційні та нервові навантаження, розлади нервової системи, пов'язані з високим темпом життя у великих містах, а також неправильне харчування, відсутність часу для оздоровлення та відновлення, і як наслідок – зниження імунітету, порушення внутрішньої гармонії. Всі ці фактори негативно впливають на загальний стан організму.

Аюрведичні засоби чудово підійдуть для зміцнення імунітету, відновлення нервової системи, лікування хронічних захворювань. На відміну від звичайних аптечних фармакологічних препаратів застосування аюрведичних препаратів не створює побічних ефектів. А доступні ціни це ще одна їхня перевага.

До каталогу продукції Himalaya (Хімалая, Гімалаї) Індія входять таблетки, мазі, вина та інші форми препаратів для лікування всіх хвороб людини, а також косметичні та профілактичні засоби. Класичні аюрведичні препарати представлені у кількох формах:

  • чорна - це трав'яні порошки, приготовані з перемелених на порошок всіх частин висушених рослин;
  • ваті, баті, гутика – препарати Аюрведи у таблетках;
  • кватх, кашаю – є екстракти цілющих трав, вони можуть бути у вигляді готових до вживання настоянок або у вигляді порошку грубого помелу;
  • таїли – це препарати, які виробляються шляхом з'єднання відварів спеціальних трав з аюрведичним маслом. Застосування можливе як внутрішньо, так і для зовнішнього використання;
  • гхрити – лікарські форми на основі топленої олії, яка є провідником для трав та коріння;
  • авалехи – багатокомпонентні джеми;
  • аришти, асави – трав'яні вина, настойки, за ефективністю можна порівняти з кватхами, з допомогою присутності алкоголю швидше всмоктуватися в кров;
  • бхасма, раса – спеціально оброблені та очищені метали та мінерали.

Це неповний перелік можливих лікарських форм, але ми постаралися уявити основні. Різні форми препаратів мають різний за силою вплив та підбираються Аюрведичним фахівцем залежно від захворювання та досягнення необхідного ефекту. Наприклад, при слабкому травленні підійдуть квати і вати, тому що вони добре засвоюються і зможуть мати цілющий вплив. Асави та арешти також мають здатність швидко засвоюватися організмом, єдине обмеження – вони призначаються короткими курсами, тому що при тривалому застосуванні можуть підвищити Пітт дошу.

Не варто починати лікування з таких форм, як авалеха, гхріти та таїли - якщо є нетравлення, порушення травлення, хронічне захворювання, що триває тривалий час, тому що організм просто не зможе їх засвоїти і в цьому випадку, препарат може мати зворотну дію. Тайли та гхріти варто застосовувати лише в тому випадку, коли налагоджено роботу кишечника шляхом застосування спеціально підібраних аюрведичних препаратів. Для тонізуючого ефекту краще придбати індійські ліки у вигляді джемів і соків, позитивний вплив також можливий тільки при налагодженій роботі травної системи.

Є переваги у виборі форм лікарських засобів залежно від конституції - Капхам краще підійдуть трав'яні порошки, Ватам – маслянисті форми, а Піттам – вати, кватхи. Найкраще допоможе визначитися з вибором як самого препарату, так і форми аюрведичний фахівець.

Як довго приймаються аюрведичні препарати? На відміну від сучасних фармакологічних препаратів, ліки в Аюрведі діють по-іншому. Трави діють за принципом накопичення, тому потрібен час для досягнення результату. Активні речовини рослин, потрапляючи в організм, не блокують імпульси, не замінюють будь-які речовини. Їхнє завдання очистити організм від токсинів, відновити клітинний метаболізм, наситити і тонізувати клітини конкретної системи. Час прийому препаратів завіситиме від кількості Ами (токсинів) в організмі, від стану самого організму. Хтось зможе відчути ефект відразу, а для когось знадобиться тривалий регулярний прийом препаратів – від 2 місяців і більше.

У нашому інтернет магазині аюрведичні препарати Himalaya (Гімалаї) та інших виробників як мають докладні інструкції, так і ви завжди можете отримати консультацію фахівця, щоб отримати максимальний ефект від застосування.

Аюрведичні препарати купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами аюрведичні препарати та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням аюрведичних препаратів потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе".