Амла, амалаки


Амла, амалаки

Амла купити в Україні

Амла або амалаки "офіційно" називається ембліка лікарська, ще відома і як індійський аґрус. Це невисоке дерево із великими зеленими плодами. З Амла Аюрведа використовує практично все: плоди та насіння, що знаходяться всередині, кору, листя, квіти. Найбільш поширена форма на основі плодів дерева, наприклад, Амла в таблетках. Препарат містить багато вітаміну С, є стимулятором обміну речовин, потужним антиоксидантом, а також входить у відому формулу трифалу. Купити амалаки варто і при проблемах роботи ШКТ: володіючи лужною реакцією, препарат незамінний при гастритах та ентеритах і, крім того, позитивно впливаючи на печінку, полегшує проблеми із жовчним міхуром, прибираючи нудоту та рефлюкс. В Україні купити масло амли можна не тільки для лікування організму, а і як косметичний засіб для зміцнення та росту волосся, воно допоможе, якщо у вас проблеми зі шкірою (включаючи себорею), січуться кінчики або проблеми із сухістю.

Увага: перед тим як купити ембліку лікарську, варто проконсультуватися з лікарем або хоча б уважно вивчити описані в інструкції протипоказання та побічні ефекти.

Амла (амалаки) купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами Амла (амалаки) та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням Амла (амалаки) потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"