Препарати для волосся

Almond Hair Oil, мигдальне масло для волосся (125ml)
160грн.
Брінгарадж гханваті / BHRINGRAJ GHANVATI, Punarvasu, 60 таб.
278грн.
Брінгарадж порошок / Eclipta Alba / Bhringaraj powder (100gm) Shri Ganga
208грн.
Кеша /Kesha, 60 сар - капсули від випадання волосся
230грн.
Махабрингарадж - олія для волосся, 100 мл
101грн.
Олія Амла. Amla oil (100ml) для волосся
116грн.
Олія для волосся на травах, Врітікас 100мл / Elovra Hair Oil, Vritikas
214грн.

Препарати для волосся

Індійські трави для волосся купити в Україні

Де б ми не побачили індійську жінку, чи то вулиця, фільм чи аматорський ролик - у неї густе, здорове синяво-чорне волосся. Спеціальні масляні масажі, поживні маски та незвичайні для нас сухі шампуні (порошок з трав, що, наприклад, важливо для сухої вимогливої шкіри) - багатотисячний відточений досвід творить чудеса, навіть випадання волосся Аюрведа звертає назад. Про всяк випадок відмінимо, що індійські трави можна купити для будь-якого типу і кольору волосся, не обов'язково тільки темного.

Волосся Аюрведа ділить на три типи за кількістю дош, аналогічно і проблеми з ними – це наслідок розбалансування життєвих енергій організму. Перед тим, як купити індійські трави для волосся, правильно визначте свій тип (і вид порушення) – для кожного випадку буде своя ідеальна рекомендація. У цьому вам радо допоможе і наша аптека – Аюрведа для тебе.

Препарати для волосся купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами препарати для волосся та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням препаратів для волосся потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"