Препарати від паразитів

Гельманіл форте, Пунарвас, 60 таб. - при гельмінтах
355грн.

Препарати від паразитів

Індійські таблетки від паразитів

Людський організм крім бактеріальних або вірусних інфекцій наражається і на небезпеку зараження гельмінтами. Такі "сусіди" крім того, що забирають собі частину поживних речовин, які потрапляють нам з їжею, ще й отруюють його продуктами своєї життєдіяльності, призводячи до виснаження організму та захворювання людини.

Доведена багатотисячолітньою практикою ефективність Аюрведи проти паразитів дозволяє говорити, що індійські препарати в таблетках від глистів є правильним вибором при лікуванні гельмінтозу. Другим аспектом повернення до здорового життя Аюрведа постулює очищення організму, включаючи до лікарських формул відповідні компоненти.

Універсальним препаратом, який покращує обмінні процеси, нормалізує травлення та позбавляє від паразитів є формула Трифала, що є складом з трьох фруктів: Амалакі, Бібхітакі та Харітакі. Трифала використовується як самостійний засіб при лікуванні багатьох захворювань, також є відмінним доповненням до традиційного лікування. Регулярне застосування дозволяє покращити якість та тривалість життя, надає омолоджуючий ефект. Трифалу можна придбати у вигляді порошку (чурну) або в таблетках, або в капсулах. Також вона доступна у формі гхріти – це лікарська форма на основі топленої олії.

Трифала – один із популярних препаратів, і практично не має протипоказань та побічних ефектів. Цей аюрведичний препарат містить 5 з 6 смаків, крім солоного, тому має балансуючий вплив на всі доші. При регулярному застосуванні позитивно впливає насамперед на шлунково-кишковий тракт, очищаючи організм від токсинів стимулюючи його роботу.

Крім Трифали в цьому розділі каталогу аюрведичних препаратів представлені дієві протипаразитарні препарати, такі як ДіданЖадід, ЖадіКримініл, Кримікутар Рас, Сукхдатачурна та інші індійські таблетки від паразитів. Ці препарати впливають на всі види глистів, у тому числі застосовуються і для лікування змішаних гельмінтозів. Бездіяльність за наявності паразитів в організмі може призвести до низки серйозних захворювань із численними патологіями.

Препарати від паразитів купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами препарати від паразитів та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням препаратів від паразитів потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"