Для жіночого здоров'я

Ашок чурна /Ashok churna, 50 gm - менорагія, дисменорея, кровотечі
138грн.
Ашока Рішта, 450 мл.
В наявності
10147
0
355грн.
Ві-Гель/V-Gel - вагінальний гель при білях - Хімала - 30 гр
144грн.
Дашамуларішта, 450 мл, Бадьянатх / Dasamularishtam, Baidyanath
315грн.
Кумарі Асава / Дабур, 450 мл - жіночий тонік
355грн.

Для жіночого здоров'я

Аюрведичні препарати для жінок

Підтримка здоров'я та краси жінки – це одне з глобальних завдань людства, яке ніколи не втратить актуальності. Винаходять нові препарати та способи підтримки організму, але нове по суті ніщо в порівнянні з багатотисячолітньою практикою Аюрведи. Наприклад, гормональний збій Аюрведа розглядає як порушення струму природних енергій, що дозволяє їх не тільки діагностувати на ранній стадії, а й просто не допускати, лікар випише таблетки, що можуть ще більше посилити дисбаланс. Якщо офіційна медицина лікує кандидоз прямою дією ліків, то молочницю Аюрведа лікуватиме відновленням захисних властивостей та очищенням організму – грибок просто не зможе розвинутися.

У нашому магазині широкий спектр аюрведичних препаратів для жінок від відомих індійських виробників – Махаріші Аюрведа, Хімалайя, Дабур, будемо раді допомогти, і нехай усі хвороби оминають вас.

Препарати для жіночого здоров'я купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами препарати для жіночого здоров'я та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням препаратів для жіночого здоров'я потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"