Зміцнюємо імунітет

Амалакі Расаяна / Amalaki Rasayana, 120 gm - енергія та сила
230грн.
Амла чурна, 100г, Врітікас Amla churna, Vritikas
91грн.
Амла/Amla Shri Ganga Pharmacy, 200 таб. - еліксир молодості
276грн.
Аюр Імун (Септін), Пунарвасу, 60таб.- природний антибіотик
282грн.
Аюрведичний чай Дівья Пейя, 100 г, Патанджалі / Divya Peya, Patanjali
132грн.
Гілий сік, Врітікас, 500 мл - імунітет
213грн.
Гудучі Хімала, 60 таб. / Guduchi Himalaya - підвищення імунітету
183грн.
Джеріфорте (Герифорте) / Geriforte Himalaya, 100 caps - імунітет та тонус
224грн.

Зміцнюємо імунітет
Одним із найбільш затребуваних препаратів в аюрведичній медицині є Чаванпраш. Основними завданнями цього засобу є підвищення імунітету, омолодження організму, поліпшення роботи внутрішніх органів, а також полегшення симптомів хронічних захворювань. Чаванпраш не має собі рівних серед аналогів індійської медицини, часто його називають панацеєю від усіх недуг.

Насамперед дія Чаванпраша спрямована на підвищення імунітету. Адже загальне здоров'я людини на 95% залежить від імунної системи, яка при правильній роботі позбавляє нас недуг і, найголовніше, застерігає від різних захворювань. Застосування Чаванпрашу виключить або зменшить сезонні застудні захворювання, застосування такого препарату не дозволить захворіти повторно.

Широко застосовується Чаванпраш у лікуванні гострих та хронічних захворювань дихальних шляхів, а саме кашлюку, туберкульозі та пневмонії. Його цілющі дії дозволяють швидше виводити мокротиння зі шляхів, позбавляє сильного кашлю. При гострих формах захворювання Чаванпраш застосовують з низкою інших аюрведичних препаратів за призначенням лікаря.

Крім швидкого позбавлення респіраторних захворювань, Чаванпраш ідеально справляється з розладом травної системи. Пройшовши хоча б один курс профілактики з Чаванпрашем ви надовго позбавитеся диспепсичних явищ, запорів, метеоризму та інших порушень роботи кишечника. Вживання Чаванпрашу на постійній основі в сумісництві з правильним та здоровим харчуванням дозволить назавжди позбавитися проблем кишкового тракту, підвищить імунітет та загальне самопочуття в цілому.

До складу Чаванпрашу входять виключно натуральні та екологічно чисті компоненти, що робить цей аюрведичний препарат абсолютно безпечним усім людям, у тому числі вагітним жінкам. Помірне вживання Чаванпраша сприяє правильному розвитку плода та покращує самопочуття, позбавляючи побічних ефектів, а саме токсикозу, стомлюваності тощо.

Застосування Чаванпрашу призначається також людям у похилому віці, він допомагає віддалити явища старіння організму, виконує функцію омолоджування як всередині організму, так і зовні.

Застосування імуномодуляторів запобігає повторним застудам та алергії, підвищує тонус всього організму.

Імуномодулятори купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами імуномодуляторів та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням імуномодуляторів потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"