Препарати для печінки

Амрітарішта 450 мл - покращення роботи печінки
355грн.
Більваді (Білваді) гутика, токсичні стани
186грн.
Лів 52, 100 таб, Хімала/ Liv-52, 100 tabs, Himalaya - лікування печінки
179грн.

Препарати для печінки

Препарати Аюрведи для печінки та жовчного міхура

В основному захворювання печінки та жовчного міхура – це наслідок підвищеної Піти. До причин підвищення Піти відносять виразкову хворобу, підвищену кислотність, внаслідок чого відбувається порушення роботи печінки та жовчного міхура. Саме поняття "Пітта" буквально означає "жовч". За високої активності Піти в організмі відбувається закупорка в жовчних протоках, виділяється надмірна кількість жовчі. Печінка Аюрведа вважає "джерелом вогню" і, якщо він надмірно розпалюється, то це стає причиною численних запальних процесів. Енергетичні ферменти бхута агні розташовуються саме печінки, їх завданням є перетворити елементи перетравленої їжі на матеріал, необхідний побудови тканин всіх органів чуття.

Аюрведа говорить, що це вогняні емоції зосереджені в Пітті, зокрема гнів, ревнощі, прояв агресії і дратівливості. З позитивних емоцій можна відзначити впевненість у собі, цілеспрямованість та сміливість. Коли ці вогняні емоції неврівноважені, то відбуваються руйнівні процеси, які негативно впливають на роботу печінки та жовчного міхура.

Фітотерапія гіркими травами відмінно впливає на правильний відтік жовчі, зменшують Пітт, тим самим наводять роботу печінки в порядок. Одними з поширених трав для чищення печінки Аюрведа називає кульбаба, барбарис, валеріану індійську, тирлич та ін. Куркума та барбарис у рівних пропорціях відмінно впливають на позитивні процеси в печінці. При додаванні в куркуму та барбарис брахмі заспокоюється печінка та розум, зникає потяг до солодкого та алкоголю. Тонізуючим засобом для печінки є сік алое, який має ефект, що очищає. Людям, які страждають на жовтуху, буде корисний сік лимона. Коріандр, кумін, куркума, м'ята та муста покращують апетит та посилюють працездатність печінки при застійних явищах. Для очищення печінки використовують хлорофілсодержащіе трави, а саме кульбабу, мокрицю, кропиву. Брахмі, шоломник, пасифлора, сандал використовують для заспокоєння вогненних емоцій, які негативно впливають на роботу печінки та жовчного міхура.

З індійських препаратів для печінки хотілося б виділити тонік Махасударшан чорний. Цей порошок застосовується в Індії для лікування хвороб печінки вже багато століть. До його складу входить понад п'ятдесят лікарських рослин. Також його використовують при застуді, як жарознижувальне, при глистах, порушеннях травної системи. Також Махасударшан чурна - це відмінний засіб від нежиті. Ще одним препаратом Аюрведи для печінки є Гепатонедж, він підвищує її стійкість до розвитку запальних процесів, вірусів, позитивно впливає на роботу печінки та жовчного міхура.

Препарати для печінки купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами препарати для печінки та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням препарати для печінки потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"