Препарати для очей

Айсотін. Isotine (10ml) - краплі для очей
106грн.
Айтон/I-tone, 10 ml - краплі для очей
82грн.
Очні краплі Ophthacare, Himalaya/10 ml.
91грн.
Саптамрит Лаух / Saptamrit Lauh, 40 таб - покращення зору
110грн.
Саптамрит Лаух, /Махаріші Аюрведа, 20 таб - покращення зору
93грн.
Трикул. Trikul (15ml) - краплі для очей
93грн.
Трифала Гритам / Triphala Ghrit, 100 gm
254грн.
Уджала / Ujala Himalaya, 5 ml - краплі очей, профілактика катаракти
60грн.

Препарати для очей

Індійські краплі для очей

Втома очей – це бич нашого часу. Більшість робочого часу сучасної людини проходить за комп'ютером або паперовою роботою, відпочинок – телевізор, що знову навантаження для очей, і лише короткий час сну дозволяє очам релаксувати. Індійські краплі для очей спрямовані нормалізацію правильної роботи органів зору. Хоча Аюрведа тривалий час просто "не знала" про смартфони, проте, вона дуже ефективна для лікування та профілактичної підтримки роботи очей навіть за такої новомодної причини, не кажучи про більш "традиційні". Краплі для очей в Аюрведі можна умовно поділити:

  • Заспокійливі і очищаючі краплі очей, тобто. міорелаксанти-антиспазматики, дуже ефективні при носінні контактних лінз та запальних процесах.
  • Краплі від тиску в очах, при катаракті, при глаукомі – як у гострий період цих хвороб, так і при профілактиці.

Магазин «Аюрведа для тебе» пропонує якісні продукти відомих індійських виробників, що допоможуть вам зберегти здоров'я у найважчих ситуаціях.

Препарати для очей купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами препарати для очей та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням препаратів для очей потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"