Расаяни - омолодження

Dhatupaushtik churna Дхатупауштік (100gm) Sahul
116грн.
Амалакі расаяна /Amalaki Rasayana (100gm) - покращує обмін речовин
176грн.
Амалакі расаяна чурна / Amalaki Rasayana, Punarvasu – порошок 100 грам
305грн.
Амалакі Рассаяна, Бадьянатх, 120 р. / Amlaki Rasayan, Baidyanath, 120 g.
214грн.
Амалаки таблетки, 60 таб, омолодження та імунітет
142грн.
Амла/Amla Shri Ganga Pharmacy, 200 таб. - еліксир молодості
276грн.
Амріт Калаш 4+5/ Amrit Kalash, Maharishi, 600 гр +60таб.-
2229грн.
Амріт Калаш 5 / Amrit Kalash 5, Maharishi, 60 таб.- антиоксидант, расаяна
944грн.
Амріт Расаяна, 500 г, Патанджалі / Amrit Rasayan, Patanjali, 500g
225грн.
Дхатупауштік Чурна. Dhatupaushtik churna (100gm)
222грн.

Расаяни - омолодження
Расаяни - омолодження та відновлення

Расаяни - аюрведичні препарати, що є багатокомпонентним складом екстрактів трав і мінеральних речовин. Також поняття «расаяна» визначає сам процес оздоровлення у поєднанні з набуттям фізіологічних та духовних якостей. Расаяна, як комплекс заходів для відновлення і оздоровлення, має на увазі не тільки лікування шляхом прийому аюрведичних препаратів, а й проведення медитацій, читання мантр. Якщо говорити про расаяна як термін, то дослівно вона перекладається як «терапія омолодження». Фахівці з аюрведе трактують расаяни як «рух шляхом соку», що саме собою поняття є тотожним життєвому принципу в Аюрведі «оджасу». Аюрведичні практики вважають, що оджас є золотою рідиною, яка наповнює організм життєвою енергією. Тим самим можна зробити висновки, що расаяни – це комплекс заходів, які дозволять зміцнити Ваш організм, наповнити вас життєвою енергією як у фізичному сенсі, так і духовному.

Ще одним не мало важливим фактом про расаяни є відновлення рівноваги Вати, Пітти та Капхі. Расаяна має помітний омолоджуючий ефект, покращується колір обличчя, надає блиску шкіри, наділяє незрозумілою внутрішньою енергією. Саме тому в народі часто називають цей аюрведичний препарат – чудодійним та магічним.

У поєднанні з правильним харчуванням та здоровим способом життя расаяни надають неймовірний ефект на весь організм, всі процеси старіння організму безстроково уповільнюються, відбувається повне очищення від токсинів та ін. Шкідливих речовин, у деяких випадках відбувається загоєння пошкоджених тканин. Незамінним цей аюрведичний препарат і для дітей, він запобігає появі патологій та зміцнює ослаблений організм. Такого виду відновлення організму гостро потребують і люди похилого віку.

Один із найголовніших напрямків використання расаян – це терапія після очисних процедур, панчакарми, у комплексі з іншими препаратами досягається максимальний ефект. Щоб застосування расаян дало найбільш глобальний ефект, слід очистити організм від токсинів (видалити аму з дхату), збалансувати доші та відновити вогонь травлення. Після регулярного застосування расаян у людей виробляється імунітет, запобігає багато захворювань, покращується самопочуття в цілому.

Расаяни можна використовувати як самостійний препарат, так і в комплексі з іншими аюрведичними препаратами, що дозволить досягти найефективнішого результату. Расаяни діють на клітинному рівні, проникаючи в усі сфери життєдіяльності, тим самим надаючи оздоровчий та омолоджуючий ефект на весь організм у цілому. У поєднанні з духовними практиками та правильному способі життя ефект омолодження буде досягнутий за максимальною шкалою.

Основними перевагами расаян є їхня абсолютна нетоксичність, натуральне походження, їх регулярне застосування призводить до нормалізації енергетичного балансу організму, відновлення імунної системи, запускає правильну роботу нервової системи.

До одним із найпопулярніших препаратів із групи расаян відносять Чаванпраш та Трифала . Чаванпраш – це Амалакі, що містить препарат природного походження у вигляді густого джему. До складу Чаванпрашу може входити до 100 рослинних компонентів. Такий препарат зазвичай приймають невеликими дозами 12-48 г, розводячи в теплому молоці. Чаванпраш використовують для лікування багатьох захворювань (бронхіті, задишці, плевриті, серцево-судинних захворюваннях, при порушенні сечостатевої системи та ін), також його застосовують як профілактику та загальну підтримку здоров'я та імунітету.

Не менш дієвим і затребуваним препаратом є Шиладжит , його вважають одним із найкращих засобів для зміцнення сечостатевої системи. Ще однією перевагою є явно омолоджуючу дію. Шиладжит позитивно впливає при лікуванні сечовивідних шляхів, підвищує імунітет і загальне самопочуття. Шиладжит (Муміо) аюрведичні практики призначають при водянці, діабеті, туберкульозі, геморої та анемії.

Одними з найпопулярніших препаратів цього розділу є Амалакі , їх позитивний ефект досягається шляхом збільшення саттви, порошок Амла сприяє саморегуляції, позитивному мисленню, заспокоює Пітту і Вату.

Ще один дієвий препарат, який має неймовірний попит у користувачів, є Шива Гутіка . Цей препарат унікальний для очищення та омолодження всього організму. Основою при створенні Шіва Гутіка є муміє, про корисні властивості якого знає кожен. Регулярне застосування сприяє очищенню лімфатичної системи, нормалізації ваги, налагоджує правильну роботу гормональної та імунної системи. Брахма расаяна - це потужний мозковий тонік, який позитивно впливає на серцево-судинну систему і перикард. Брахма расаяна дуже тонко впливає на працездатність мозку, сприяє виведенню токсинів із організму. Про цей аюрведичний препарат багато хто говорить, що він «освіжає мозок». Постійне застосування Брахми расаяни покращить пам'ять, додасть активності та зарядить бадьорістю.

Арджуна – це один із найефективніших серцевих тоніків, яких регулює обмін холестерину в організмі, лікує стенокардію та аритмію. Застосування Арджуни дозволяє людям із серцево-судинними захворюваннями забути про нітрогліцерин.

Дашамул може бути представлений у різних формах, як аюрведичного вина або у вигляді таблеток. Він відноситься до гормональних тонік, відновлює баланс гормональної системи та тимусу. При постійному використанні має явний омолоджуючий ефект.

Застосування расаян – це запорука довголіття, відмінного самопочуття та вічної молодості тіла та духу.

Расаяни для омолодження купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами расаяни для омолодження та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням расаян для омолодження потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"