Протизастудні препарати

Ану таїл, Махаріш Аюрведа / Anu Tail, 10 ml - при синуситі
96грн.
Арог'я Ваті, Патанджалі / Arogya Vati, Patanjali, 80 таб.
132грн.
Басіл / Basil, 100 ml - сироп від кашлю
206грн.
Бріхат Харідра Кханд, Пунарвасу – при алергії
305грн.
Васа авалеха, Пунарвасу, 300 гр – бронхіт, кашель, астма
306грн.
Гілой Гхан Ваті, Патанджалі / Giloy Ghanvati, Patanjali, 60 таб.
156грн.
Гілой, Гудучі, Шрі Ганга, 120 т - імунітет
254грн.
К-сироп, Пунарвасу, K-SYRUP – концентрований сироп від кашлю
183грн.

Протизастудні препарати

Індійські ліки від застуди

Протягом усього року (і особливо в холодну пору року) кожен з нас стикається з проблемою підбору противірусних та протизастудних препаратів. Віруси – це мікроорганізми, які при найменшому ослабленні імунітету безперешкодно потрапляють у наш організм, викликаючи низку захворювань, таких як ГРВІ, грип, герпес та інші. При виникненні такої недуги кожен намагається вибрати недорогий, але ефективний препарат, таке рішення може представити широкий асортимент аюрведичних індійських ліків від застуди. Купуючи аюрведичний препарат, ви отримуєте не лише позбавлення від симптомів, а й повне відновлення організму без побічних ефектів.

Не менш ефективно позбавляє Аюрведа і кашлю, а також бронхіту. Простудні захворювання, такі як бронхіт, Аюрведа розглядає як розлад доші Капха, в результаті чого можуть з'явитися різного типу болю, ломота тіла, висока температура, головний біль, біль у горлі, нежить та ін. препарати, а для зниження ознобу та температури спеціалізовані трав'яні чаї, рясне питво та легке харчування допомагає швидше відновитися після захворювання. Одним із принципів лікування простудних захворювань є рядне пиття гарячих напоїв, які мають потогінну дію, наділяючи організм необхідними поживними речовинами та вітамінами. Аюрведичні індійські таблетки від застуди складаються виключно з натуральних інгредієнтів, що дає змогу вилікуватися від застуди або запалення, не порушуючи внутрішній баланс організму побічними ефектами.

У каталозі аюрведичних препаратів представлена величезна кількість терапевтичних медикаментів, їх основною перевагою є швидка дія, точковий вплив, реагування на інфекцію з її подальшим усуненням та повна безпека у використанні. Гарячковий стан та підвищена температура не завжди говорить про вірусне захворювання, у деяких випадках це порушення розадхату (процеси у кровоносній системі). Аюрведична система рекомендує використовувати препарати зі складу лікувальних трав і спецій, наприклад, коріандр, імбир, фенхель, базилік, кумін та інші. Такі протизастудні засоби сприяють розпалюванню метаболічного вогню, що допомагає впоратися з будь-яким запальним процесом, у тому числі і з вірусними захворюваннями.

До найбільш популярних протизастудних та протизапальних препаратів відносять Трішун, Харітакі, Кашрі, Махасударшан, Сітопаладі, Сударшан, Септілін, Дханвантаригутика та багато інших.

Тришун – це високоефективний аюрведичний терапевтичний засіб, основним завданням якого є швидке усунення застудних та вірусних захворювань. Тришун позбавляє таких захворювань як грип, застуда, усуває симптоми (кашель, нежить, озноб). Тришун приймають із теплою водою або трав'яним чаєм.

При інфекційних захворюваннях приймають Харітакі, за рахунок своїх відмінних антибактеріальних властивостей він є відмінним помічником при вірусних захворюваннях. Харитаки – це в'яжучий засіб, що сприяє відновленню слизових поверхонь горла та носа, регулює роботу товстої кишки, покращує травлення, зір та сприяє підвищенню імунітету.

Ще одним незамінним аюрведичним препаратом є Ситопаладі, його вплив спрямований на респіраторну систему, що ефективно позбавляє кашлю, порушень дихальної системи, полінозу. Цей препарат призначають при дисбалансі Капхі.

Протизастудні препарати купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами протизастудні препарати та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням протизастудних препаратів потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"