Препарати для схуднення

Аюрслім / AyurSlim, 60 tab Himalaya - для схуднення
263грн.
Ліпомап / Lipomap, 40 tab - схуднення та нормалізація холестерину
262грн.

Препарати для схуднення

Аюрведичні препарати для схуднення


Надмірна вага – це одна з найпоширеніших проблем в даний час. Чим більше людина споживає їжі, тим складніше для неї боротиметься із зайвими сантиметрами. Схуднення і споживання нагадує замкнене коло, спочатку ми надмірно вживаємо шкідливу їжу, потім намагаємося якнайшвидше позбутися від наслідків переїдання. В аюрведі схуднення займає особливе місце, як і правильне харчування в цілому. Аюрведичні фахівці не намагаються пропонувати Вам все нові та нові препарати, а рекомендують кошти, перевірені століттями, що дає гарантію їхньої дієвості.

Для початку давайте все ж таки розберемося як з'являється зайва вага, а точніше внаслідок чого. Першочерговою причиною зайвої ваги є переїдання - пхати сампурана. У стародавніх навчаннях з аюрведе сказано, що вставати з-за столу слід з невеликим почуттям голоду, насамперед це стосується людей із зайвою вагою. Ситість до нас приходить не під час їжі, а через 20 хвилин, тому нашому організму потрібен час для розуміння того, що їжі було достатньо. Якщо після їди Ви відчуваєте здуття живота, сонливість або тяжкість у животі, то будьте впевнені, ви переїдаєте.

Ще одним негативним фактором, що впливає на появу надмірної ваги, є Сантарпан. Зазвичай люди із зайвою вагою не відчувають голоду, т.к. намагаються споживати калорійну їжу, від якої настає надмірне відчуття ситості. Аюрведа ж рекомендує споживати їжу тільки в тому випадку, коли є почуття голоду, ідеально, щоб це було 2-3 рази на день. Якщо Ви не відчуваєте голоду, будьте впевнені, Ви переїдаєте, причому висококалорійною їжею.

Ще однією проблемою для охочих скинути вагу є перекушування. Багато хто навіть не помічає, коли відбуваються ті самі злощасні перекушування. Наприклад, будь-який офісний співробітник має звичку пити чай. У цьому безневинному занятті криється інтоксикація організму та накопичення Ами. Адже чай переважно п'ють із цукром, з печивом, цукеркою тощо. Внаслідок чого Ви приймаєте їжу ще до того, як попередня встигла перетравитись. Для скидання ваги та правильного харчування слід чітко дотримуватися перерв між прийомами їжі.

Гуру ахара севана. Це словосполучення означає перевагу калорійної їжі. До такої їжі відносяться всі продукти, які довго перетравлюються, що сприяє збільшенню маси тіла. Махура ахара Севана - це поняття відноситься до любителів солодкого. Ласунам важко тримати себе у формі через постійне споживання висококалорійних десертів. До важкої їжі (севану) можна віднести жирну і холодну їжу. Надмірне вживання перерахованих вище продуктів призводить до появи надмірної ваги і порушення роботи травної системи.

Ще одним шкідником у боротьбі із зайвою вагою є молоді продукти у алкогольних напоях – вино, пиво, бражка тощо.

Для зниження ваги необхідно споживати продукти, що знижують Капху, практикувати йогу та зайнятися фізичними вправами. У цьому розділі можна знайти аюрведичні препарати для зниження ваги.


Препарати для схуднення купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами препарати для схуднення та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням препаратів для схуднення потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"