Брінгородж

Брінгарадж порошок / Eclipta Alba / Bhringaraj powder (100gm) Shri Ganga
208грн.
Махабрингарадж - олія для волосся, 100 мл
101грн.
Махабрингарадж таїл, Пунарвасу, 200 мл - облисіння, алопеція
423грн.

Брінгородж

Брінгарадж купити в Україні

Брінграндж дослівно перекладається як "король бджіл" - трав'яниста рослина сімейства айстрових. В Аюрведе воно, перш за все, гіркий тонік, що благотворно діє на печінку та покращує обмін речовин. Брінгарадж у пігулках ефективний і при лікуванні гепатиту.

Дослідження показали його високу ефективність проти бактерій та грибків, що вражають нашу шкіру та волосся. Якщо ви хочете зробити своє волосся густим і пишним, варто купити масло брингарадж для їх оздоровлення. У суміші з кокосовою олією, брінгарадж пофарбує волосся у класичний "індійський" чорно-синій колір.

Брінгаранж купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами Брінгарадж та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням Брінгарадж потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"