Шлунково-кишковий тракт

Ісабгол, Патанджалі / Isabgol Husk, Patanjali, 100 г, - проносний засіб
157грн.
Газекс, Хімала / Gasex, Himalaya, 60 таб
171грн.
Дракшарішта, 450 мл, Нагарджуна / Draakshaarishtam, Nagarjuna
340грн.
Трифала Гуггул, 80 таб., Бадьянатх/ Triphala Guggul,80 tab., Baidyanath
170грн.
Трифала Гудкеа, Бадьянатх, 100 таб. / Triphala Goodcare, Baidyanath, 100 tab
249грн.
Трифала, 60 таб, Дабур / Triphala, Dabur
138грн.
Харітакі, 40 таб., Занду / Нaritaki, Zandu
82грн.

Шлунково-кишковий тракт

Аюрведа: профілактика та лікування хвороб ШКТ.

Індійська медицина з її органічними формулами та м'яким лікуванням дуже ефективна за будь-яких захворювань травної системи. Навіть найпростіші тоніки, трав'яні олії або вина при регулярному застосуванні істотно зміцнюють роботу ШКТ, спеціально підібрані препарати незамінні при зниженні моторики, відновленні мікрофлори після грипу або складної операції.

Важливо розуміти, що Аюрведа – це, насамперед відновлення гармонії, тобто. гастрит, печію або запор Аюрведа позиціонує як дисбаланс життєвих сил (дош) із наступним виходом на "фізичний" рівень. Безпосередньо за травлення та обмін речовин "відповідає" доша Пітта, а її врівноважують Ватта (все, що пов'язане з рухом - проходження нервових імпульсів, кровообіг, дихання) та Капха (рідина в організмі та структурні компоненти тіла).

Аюведа вчить нас, що ідеально, коли кожна з дош займає рівно третину, але при цьому не можна пригнічувати надмірне, а треба посилити те, що недостатнє, в чому саме вам і допоможе наша аптека.

Препарати для ШКТ купити в інтернет магазині Аюрведа для тебе, Одеса

У нашому спеціалізованому інтернет магазині аюрведичних препаратів ви можете купити в Україні за доступними цінами препарати для шлунково-кишкового тракту та інші ліки та косметичні засоби, вироблені безпосередньо в Індії. В асортименті нашого каталогу представлена продукція в таблетках, капсулах, у вигляді мазей і рідкому вигляді виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи і мають відмінні відгуки.

Аюрведа реалізує м'яке лікування, препарати підходять для дітей, чоловіків, жінок навіть для вагітних. Звичайно, перед вживанням препаратів шлунково-кишкового тракту потрібно уважно вивчити інструкцію: опис та склад, спосіб застосування, врахувати протипоказання та побічні ефекти, підібрати правильне дозування. За вашою заявкою ми надамо грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку.

З найкращими побажаннями колектив магазину "Аюрведа для тебе"